Hemen Ara
0535 874 28 38
Lokasyon
Küçükyalı Su Tesisatçısı
Tıkalı Tesisat Açma

KÜÇÜKYALI
ROBOTLA, CİHAZLA MUTFAK ve BANYO TESİSAT
GİDERİ AÇMA, TAMİR SERVİSİ


0535 874 28 38

Evlerimizde tesisat ikiye ayrılmaktadır biri ihtiyacımız olan temiz suyu borular aracılığıyla dağıtan temiz su hattı diğeri ise kullanılmış olan atık suyu evden uzaklaştıracak olan pis su gideri hattıdır. Pis su gideri hattı kullanım sırasında ki dikkatsizlikten dolayı zaman zaman tıkanabilmektedir.

Bu alanların tıkanması tesisat sorunlarına yol açabileceği gibi tadilatı da günlerce sürebilmektedir. Pis Su Gider Açma, su giderlerinde meydana gelen tıkanıklık bu alanları kullanılmaz hale getireceği için tıkanıklık sorunu ortadan kalkana kadar günlük yaşamımız sekteye uğrayacak ve bu sorun birçok işimizi yapmamıza engel olacaktır.

Özellikle mutfak giderleri yemek atıklarının boru içine kaçması ya da yağlanmadan dolayı en sık tıkanan yerlerdir. Gider hattı içine kaçan yağlı yemek atıkları bulunduğu yerde zamanla katılaşarak sertleşmekte ve bu atıklara yenisi eklenerek tıkanıklığın boyutu artmaktadır. Mutfak gibi gün içinde en sık kullandığımız bir alanda tıkanıklık meydana gelmesi en can sıkıcı durumlardan biridir. Özellikle bayanlar bu gibi tıkanıklıkları açmak için kendileri basit bir kaç yöntem uygularlar bu yöntemlerden biri de tıkanmış gider içine kaynar su dökmektir.

Gider içine dökülen kaynar su yağlanmanın sebep olduğu tıkanmayı geçici olarak çözüme kavuştursa da sert bir cisim sebebiyle meydana gelen tıkanıklıklarda gidere dökülen kaynar su bir çözüm olmayacaktır. Bu gibi durumlarda yapılması gereken tesisat alanında uzman kurumsal bir firmadan destek almak olacaktır.

Firmamız pis su gideri açma işlemini eski usul yöntemlerden çok uzak olarak son derece modern cihazlarla yapmaktadır.

Bu cihazlar sayesinde hiç bir kırma dökme işlemi yapılmadan pis su gideri açılmakta, hem zamandan hem de paranızdan tasarruf etme imkanı sizlere sunulmaktadır. Firmamız usta ekipleri pis su giderinin açmak için ilk olarak tıkanıklığın nerede olduğunun tam tespitini yaparak işe başlarlar.

Bunun için kullanılan kameralı görüntüleme robot cihazı tıkalı gider içine gönderilerek sorunlu bölgenin görüntülenmesini sağlar böylece tıkanıklığın tam yerinin tespitini yapan ustalarımız çelik helezonlu tıkanıklık açma robot cihazını kullanarak tıkanıklık sorununu ortadan kaldırırlar. Bu cihaz tıkanıklığa sebep olan atık nesneleri parçalayarak logara gönderirken parçalayamadığı nesneleri ise tutarak dışarı çıkarır.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Bir çok evde en büyük problem olarak tuvalet gideri tıkanıklığı görülmektedir. Tuvaletlerde bulunan tıkanıklığa sebep olan bir çok durum vardır. Gider açma tuvalet kağıtlarının veya kadın pedlerinin tuvaletlere atılması tuvalet tıkanıklığına sebep olan durumların en büyüğüdür. Kadın pedi içinde bulunan naylonumsu yapıdan dolayı suda erime gerçekleştirmez bu yüzden en büyük tıkanıklığa da bu sebep olur. Bunların dışında temizlik suları, saç telleri, kireçli sular vs. gibi nedenlerden dolayı da tuvaletlerde tıkanmalar gerçekleşir.

Tuvalet giderlerinde bulunan tıkanıklığı açmak için artık klasik yöntemler yerine kurumsal firmaların bünyesinde çalışan profesyonel personellerle tuvalet giderlerinin tıkanıklığı daha doğru bir şekilde çözüme ulaştırılabilir. Tuvalet giderlerindeki tıkanıklığı çözmek için tesisatçılar tarafından yapılan çözümlerde sorunun kaynağını görmek için tuvalet fayanslarını kırma işlemini gerçekleştirdiklerini görmekteyiz.

Bu durum müşterilerin masraflarının daha fazla olmasına sebep olur. Ayrıca bu kırma dökme işlemi müşterilerimiz tarafından temizlik açısından da zor olduğu için daha az tercih edilmektedir. Oysaki firmamızın bünyesinde bulunan uzman personeller sayesinde her hangi bir kırma dökme işi olmadığından firmamız tarafından kullanılan yöntemler müşterilerimiz için daha iyi olur. Ayrıca fiyat olarak daha ucuza mal olduğu için de müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Firmamızın usta personelleri kamera ile görüntü alma tekniğini kullanarak herhangi bir kırma dökme işlemi gerçekleştirmeden sorunun kaynağına inmektedirler. Kamera ile görüntü alma tekniği ile tuvalet giderinde oluşan tabakalaşma tespit edildikten sonra çelik helezonlu robot kullanılarak bu tabakalar parçalara ayrılır. Tuvalet giderinde oluşan tabakaların tamamen parçalanana kadar bu yöntem kullanılır. Tuvalet giderinde bulunan bu parçalar daha sonra lağıma ulaştırılır. Tuvalet giderini açma işlemi bu şekilde firmamızın profesyonel personelleri tarafından gerçekleştirilir.

Firmamızın son teknoloji ürünleri ile yapılan tuvalet gideri açma işlemi böylelikle diğer klasik yöntemlere göre daha sağlıklı bir şekilde çözüme ulaştırılabilir.

Robotla Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Öncelikle tıkalı olan bölge kamera yardımı ile görüntülenerek tıkanıklığı sebep olan madde tespit edilir. Daha sonra bu maddeyi çıkarabilecek en uygun uç robota takılır ve tıkanıklık bölgesindeki madde çekilerek çıkartılır daha sonra tıkanıklık olan bölgenin açılıp temizlendiğini görebilmek için tekrar kamera yardımı ile borunun içerisi tekrar görüntülenir böylelikle tıkanıklığın tam olarak açıldığından emin olunur dilerseniz personeller orada iken 5-10 dakika suyu bol bol akıtın ve suyun düzenli olarak gittiğini geri gelmediğini gözlerinizle görün.

Robotla Tıkanıklık Açma Hangi Sorunlarda Uygulanır?

- Tuvalet, klozet, wc tıkanıklığı sorunlarınızda,

- Lavabo tıkanıklığı sorunlarınızda,

- Mutfak lavabosu tıkanıklığı sorunlarınızda,

- Duş, banyo, duşakabin gideri tıkanıklığı sorunlarınızda,

- Bulaşık makinesi tıkanıklığı sorunlarınızda,

- Rögar (Lögar) tıkanıklığı sorunlarınızda,

- Balkon, teras süzgeç tıkanıklığı sorunlarınızda,

- Yağmur gideri tıkanıklığı sorunlarınızda rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Firmamız, Kanal tıkanıkları açma, Lavabo tıkanıkları açma, Tuvalet tıkanıkları açma, Klozet gideri tıkanıkları açma, Duşa kabin gideri tıkanıkları açma, Mutfak gideri tıkanıkları açma, Banyo gideri tıkanıkları açma, Kanalizasyon açma, Balkon gideri tıkanıkları açma konularındaki tüm ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat size bir telefon kadar yakındır.

Kanal Açma, Tıkalı Kanal Açma, Tıkalı Kanal Gideri Açma, Kanal Ustası, Kanalizasyon Açma, Tıkalı Kanlizasyon Açma, Tıkalı Kanalizasyon Gideri Açma, Kanalizasyon Gideri Açma, Kanalizasyon Açma Ustası, Tıkalı Gider Açma, Tıkanık Açma, Gider Açma, Lavabo Açma, Lavabo Gideri Açma, Tıkalı Lavabo Açma, Tıkalı Lavabo Gideri Açma, Banyo Gideri Açma, Tıkalı Banyo Gideri Açma, Duşakabin Gideri Açma, Tıkalı Duşakabin Gideri Açma Tıkalı Banyo Açma Tıkalı Duşakabin Açma, Tıkalı Gider Açan, Tuvalet Açma, Tıkalı Tuvalet Açma, Tıkalı Tuvalet Gideri Açma, Robot Makina İle Kanal Açma, Kırmadan Kanal Açma, Klozet Açma, Tıkalı Klozet Açma, Tıkalı Klozet Gideri Açma, Klozet Gideri Açma, Klozet Nasıl Açılır, Kanal Açma Yöntemleri, Kanal Açan Firmalar, Tıkalı Kanal Nasıl Açılır, Bina Gideri Açma, Kanalizasyon Temizleme, Mutfak Gideri Açma, Kanal Açma Telefon Numaraları, Tuvalet Açan Firmalar, Kanal Açma Ne Kadar, Kanal Açma Fiyatları, Kimyasal Kanal Açma Yöntemleri, Tıkalı Kanalizasyon Açan Firmalar, Koku Giderme.


TÜM SIHHİ TESİSAT SERVİS HİZMETLERİMİZ


KÜÇÜKYALI SU TESİSATÇISI

Küçükyalı Sıcak su tesisatı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı Soğuk su tesisatı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı musluklara sıcak su çekimi servisi ustası fiyatları, Küçükyalı tuvalete sıcak su çekimi servisi ustası fiyatları, Küçükyalı balkona su tesisatı çekimi servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bahçeye su tesisatı çekimi servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI SIHHİ TESİSATÇISI

Küçükyalı pis su tesisatı montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı temiz su tesisatı montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı soğuk su tesisatı montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı sıcak su tesisatı montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı musluk servisi ustası fiyatları, çeşme servisi ustası fiyatları, armatür ve batarya montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı duş servisi ustası fiyatları, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bina servisi ustası fiyatları, işyeri servisi ustası fiyatları, ofis servisi ustası fiyatları, ev su kolektörü montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı atık su tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı su deposu montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı yağmur suyu tesisatı döşeme servisi ustası fiyatları, montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı gider tesisatı servisi ustası fiyatları, borusu döşeme servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI DOĞALGAZ KALORİFER PETEK TESİSATÇISI

Küçükyalı kalorifer tesisatı montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı kalorifer petek radyatör montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı kalorifer servisi ustası fiyatları, petek servisi ustası fiyatları, radyatör vana montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı termostatik vana montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı kalorifer petek radyatör yıkama servisi ustası fiyatları, Küçükyalı petek temizliği servisi ustası fiyatları, Küçükyalı radyatör temizliği servisi ustası fiyatları, Küçükyalı kalorifer kaçaklarının giderilmesi servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI LAVABO TESİSATÇISI SERVİSİ

Küçükyalı lavabo tesisatı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı lavabo montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı lavabo tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı lavabo musluk montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı lavabo pis su boru montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı lavabo temiz su boru montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı lavabo sifon tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Küçükyalı klozet tesisatı montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet iç takım değişimi servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet iç takım arızası servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet rezervuar tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet ara musluk montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet rezervuar montajı servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Küçükyalı duşa kabin tıkanık açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı duşa kabin tesisatı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı küvet tıkanıklık açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı küvet tesisatı servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI TESİSAT, KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Küçükyalı tuvalet tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı lavabo tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı görüntülü kanal tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı kanal açma makinesi uygulaması servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI BULAŞIK MAKİNESİ SU TESİSATI SERVİSİ

Küçükyalı bulaşık makinesi su tesisatı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi musluk montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi pis su gideri montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi tıkanıklığı giderilmesi servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi tıkanık açma servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI ÇAMAŞIR MAKİNESİ TESİSATI SERVİSİ

Küçükyalı bulaşık makinesi su tesisatı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi musluk montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi pis su gideri montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi tıkanıklığı giderilmesi servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi gideri tıkanık açma servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI ROBOTLA SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ BULMA SERVİSİ USTASI

Küçükyalı boru su kaçak sızıntı tespiti servisi ustası fiyatları, Küçükyalı boru su kaçak sızıntı onarımı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti servisi ustası fiyatları, Küçükyalı kameralı su kaçak tespiti servisi ustası fiyatları, Küçükyalı robotla su kaçak tespiti servisi ustası fiyatları, Küçükyalı termal kameralı su kaçak tespiti servisi ustası fiyatları, Küçükyalı su sızıntısı tespiti servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI TUVALET TESİSATI, KLOZET TESİSATI SERVİSİ USTASI

Küçükyalı tuvalet tesisatı döşeme servisi ustası fiyatları, klozet servisi ustası fiyatları, alafranga klozet servisi ustası fiyatları, alaturka tuvalet taşı servisi ustası fiyatları, hela taşı servisi ustası fiyatları, kenef servisi ustası fiyatları, wc tesisat montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı tuvalet servisi ustası fiyatları, klozet servisi ustası fiyatları, hela servisi ustası fiyatları, kenef servisi ustası fiyatları, wc tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı alaturka tuvalet servisi ustası fiyatları, alafranga tuvalet servisi ustası fiyatları, kenef servisi ustası fiyatları, wc klozet gideri açma servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME BAKIM SERVİSİ USTASI

Küçükyalı radyatör tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı tesisat tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı radyatör tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı radyatör bakımı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı ilaçla petek radyatör temizleme servisi ustası fiyatları, Küçükyalı petek temizleme servisi ustası fiyatları.

Tıkla Dokun Ara