Hemen Ara
0535 874 28 38
Lokasyon
Küçükyalı Su Tesisatçısı
Gömme Rezervuar Montaj Tamir

KÜÇÜKYALI
GÖMME REZERVUAR, REZERVUAR İÇ TESİSAT
MONTAJ, TAMİR SERVİSİ


0535 874 28 38

Gömme rezervuar banyoları şık göstermek, kullanım açısından da rahatlık sağlaması ve su tasarrufu için su haznesi duvarın içine gizlenerek kullanılan bir rezervuar sistemidir.

Gömme rezervuarlar bütün tuvalet ve banyolarda kullanılabilecek bir sistemdir. Montajı kolay ve duvar ayarlamasına göre farklı boyutları mevcuttur. Banyo ve tuvaletlerde gömme rezervuar kullanmak büyük avantaj sağlar. Bu avantajların başında sarnıç şişkinliği gelir ve gömme rezervuarlarda sarnıç şişkinliği gibi bir problem yaşamazsınız.

Banyoların ve tuvaletlerin şıklık simgesi haline gelen gömme rezervuarlar son zamanlarda birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Eski tip klozetlerin banyolarda ki yarattığı alan problemi ve kaba görünüşlerini ortadan kaldırır zarif, ince çizgiler halinde artık banyolarımızda yer alır. Gömme rezervuarlar temizlik açısından da bizlere kolaylık sağlamaktadır.

Eğer sizlerde banyolarınızda zarifliği ve modernliği arıyorsanız eski kaba görünümlü klozetlerinize veda edip banyo modernliğinin yeni ismi olan gömme rezervuarlar tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra; banyo denince akla gelen en temel husus hijyendir. Gömme rezervuarlarla birlikte kullanılan duvardan asmalı klozet taşları banyo temizliği açısından büyük rol oynar.

Rezervuar dışarıda olduğu zamanlarda bakterilerin oraya yerleşmesi kaçınılmaz bir durumdur ve bu bakterilerden kurtulmak imkansız bir hal alır ama gömme rezervuar kullandığımız takdirde bakteri gibi problemleri ortadan kaldırmış oluruz. Bunun yanı sıra klozet taşı duvara asılı olduğu için zemin açık kalır. Hem çok yer kaplamamasıyla birlikte zemin temizliğinde de kolaylıklar sağlanır.

Gömme rezervuarlar duvarın içerisinde gizli destek yapısına sahiptir ve 400 kilograma kadar taşıma kapasitesi vardır böylece güvenirliği ve dayanıklılığı konusunda bir problemle asla karşılaşılmaz. Evde su tasarrufu yapmanın en kolay yollarından biri olan çift kademeli gömme rezervuarlar son zamanlarda popülerlik kazanmıştır.

GÖMME REZERVUAR NE İÇİN KULLANILIR?

Gömme rezervuarın öncelik kullanım amacı banyonuz daha estetik görünmesini sağlamaktır. Yer kaplama özelliği diğer ürünlere göre daha az olduğundan diğer bir tercih sebebi de budur. Kurulumunun bir kere yapılması yeterlidir.

GÖMME REZERVUARIN AVANTAJLARI

YER TASARRUFU

Gömme rezervuarlar, duvar kalınlıklarına göre ayarlanması amacıyla 80 ve 120 milimetre ölçüleriyle duvarınıza gömülerek alan tasarrufu sağlar. Alan tasarrufu sayesinde banyonuz olduğundan daha ferah gözükür daha güzel ve daha estetik bir yapıya kavuşur.

SU TASARRUFU

Gömme rezervuar ürünlerini seçerken su tasarrufu ilkelerine bağlı kalan ve her yeni üründe litre bazında daha çok tasarruf yapmak için tercihlerini ona göre belirleyen bir şirkettir.

KOLAY TEMİZLİK

Gömme rezervuar ürünlerinin ince ve dekoratif özellikleri sayesinde rezervuarlar temizlik açısından oldukça kolaydır.

KOLAY KURULUM, MONTAJ

Firmamız tarafından hızlı ve kolay montaj imkanı sağlayan rezervuar ürünlerinin yedek parçasını temin etmek her zaman mümkündür.


TÜM SIHHİ TESİSAT SERVİS HİZMETLERİMİZ


KÜÇÜKYALI SU TESİSATÇISI

Küçükyalı Sıcak su tesisatı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı Soğuk su tesisatı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı musluklara sıcak su çekimi servisi ustası fiyatları, Küçükyalı tuvalete sıcak su çekimi servisi ustası fiyatları, Küçükyalı balkona su tesisatı çekimi servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bahçeye su tesisatı çekimi servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI SIHHİ TESİSATÇISI

Küçükyalı pis su tesisatı montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı temiz su tesisatı montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı soğuk su tesisatı montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı sıcak su tesisatı montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı musluk servisi ustası fiyatları, çeşme servisi ustası fiyatları, armatür ve batarya montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı duş servisi ustası fiyatları, banyo fıskiyesi montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bina servisi ustası fiyatları, işyeri servisi ustası fiyatları, ofis servisi ustası fiyatları, ev su kolektörü montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı atık su tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı su deposu montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı yağmur suyu tesisatı döşeme servisi ustası fiyatları, montajı ve tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı gider tesisatı servisi ustası fiyatları, borusu döşeme servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI DOĞALGAZ KALORİFER PETEK TESİSATÇISI

Küçükyalı kalorifer tesisatı montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı kalorifer petek radyatör montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı kalorifer servisi ustası fiyatları, petek servisi ustası fiyatları, radyatör vana montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı termostatik vana montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı kalorifer petek radyatör yıkama servisi ustası fiyatları, Küçükyalı petek temizliği servisi ustası fiyatları, Küçükyalı radyatör temizliği servisi ustası fiyatları, Küçükyalı kalorifer kaçaklarının giderilmesi servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI LAVABO TESİSATÇISI SERVİSİ

Küçükyalı lavabo tesisatı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı lavabo montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı lavabo tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı lavabo musluk montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı lavabo pis su boru montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı lavabo temiz su boru montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı lavabo sifon tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI KLOZET TESİSATI SERVİSİ

Küçükyalı klozet tesisatı montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet iç takım değişimi servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet iç takım arızası servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet rezervuar tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet ara musluk montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet rezervuar montajı servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI DUŞAKABİN KÜVET TESİSATI SERVİSİ

Küçükyalı duşa kabin tıkanık açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı duşa kabin tesisatı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı küvet tıkanıklık açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı küvet tesisatı servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI TESİSAT, KANAL GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ

Küçükyalı tuvalet tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı lavabo tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı klozet tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bilgisayarlı robotla gider tıkanıklığı bulma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı görüntülü kanal tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı kanal açma makinesi uygulaması servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI BULAŞIK MAKİNESİ SU TESİSATI SERVİSİ

Küçükyalı bulaşık makinesi su tesisatı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi musluk montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi pis su gideri montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi tıkanıklığı giderilmesi servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi tıkanık açma servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI ÇAMAŞIR MAKİNESİ TESİSATI SERVİSİ

Küçükyalı bulaşık makinesi su tesisatı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi musluk montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi pis su gideri montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi tıkanıklığı giderilmesi servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bulaşık makinesi gideri tıkanık açma servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI ROBOTLA SU KAÇAK, SU KAÇAĞI, SU SIZINTISI TESPİTİ BULMA SERVİSİ USTASI

Küçükyalı boru su kaçak sızıntı tespiti servisi ustası fiyatları, Küçükyalı boru su kaçak sızıntı onarımı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı pimaş boru su kaçak sızıntı tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı kırmadan boru su kaçak sızıntı tespiti servisi ustası fiyatları, Küçükyalı bilgisayarlı termal kamera ile su kaçak sızıntı tespiti servisi ustası fiyatları, Küçükyalı kameralı su kaçak tespiti servisi ustası fiyatları, Küçükyalı robotla su kaçak tespiti servisi ustası fiyatları, Küçükyalı termal kameralı su kaçak tespiti servisi ustası fiyatları, Küçükyalı su sızıntısı tespiti servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI TUVALET TESİSATI, KLOZET TESİSATI SERVİSİ USTASI

Küçükyalı tuvalet tesisatı döşeme servisi ustası fiyatları, klozet servisi ustası fiyatları, alafranga klozet servisi ustası fiyatları, alaturka tuvalet taşı servisi ustası fiyatları, hela taşı servisi ustası fiyatları, kenef servisi ustası fiyatları, wc tesisat montajı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı tuvalet servisi ustası fiyatları, klozet servisi ustası fiyatları, hela servisi ustası fiyatları, kenef servisi ustası fiyatları, wc tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı alaturka tuvalet servisi ustası fiyatları, alafranga tuvalet servisi ustası fiyatları, kenef servisi ustası fiyatları, wc klozet gideri açma servisi ustası fiyatları.

KÜÇÜKYALI PETEK, RADYATÖR TEMİZLEME BAKIM SERVİSİ USTASI

Küçükyalı radyatör tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı tesisat tıkanıklığı açma servisi ustası fiyatları, Küçükyalı radyatör tamiri servisi ustası fiyatları, Küçükyalı radyatör bakımı servisi ustası fiyatları, Küçükyalı ilaçla petek radyatör temizleme servisi ustası fiyatları, Küçükyalı petek temizleme servisi ustası fiyatları.

Tıkla Dokun Ara